ست کردن کفش کالج

ست کردن کفش کالج

کفش کالج یکی از محبوب ترین نوع کفش است و محبوبیت خاصی بین افراد با سلیقه های  متفاوت دارد. راحت بودن و نداشتن پاشنه ، موجب شده این کفش‌ به کفشی محبوب برای فصل های بهار و تابستان، تبدیل شود. هرچند افرادی هستند که در فصول سرد سال درصورت آفتابی و آرام بودن هوا همچنان کالج را برای بیرون رفتن از خانه ترجیح میدهند و طریقه ست کردن کفش کالج با شلوار را می دانند . اما همانند هر پوشاک دیگری، برای ست کردن کفش کالج با شلوار نیز قوانین خاصی وجود دارد. این کفش با برخی لباس‌ها زیباتر دیده می شود و با برخی لباس ها  قشنگ به نظر نمیرسد و ست نمیشود . در این مقاله کیف پرنسس شما را در انتخاب لباسی که می‌خواهید همراه با این مدل کفش ست کنید راهنمایی می‌کند.

کفش کالج را با چه چیزهایی می توان ست کرد ؟

1. شلوار جین اسکینی

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای ست کردن کفش کالج با شلوار ، شلوار جین اسکینی است. این مدل شلوار پاهای شما را بلندتر و کشیده‌تر نشان می‌دهد و کفش‌های تخت و بدون پاشنه را برای هر فردی مناسب میسازد. ترکیب کفش کالج و شلوار جین اسکینی یک استایل مناسب برای رفتن به سر کار و گردش‌های روزمره است.

ست کردن کفش کالج با شلوار

2 . شلوار راسته پارچه‌ای

شلوار پارچه‌ای راسته یکی از مدل‌هایی است که برای استایل های رسمی و شیک به کار برده می شود  . اما برای ست کردن کالج با شلوار راسته پارچه ای نباید قد شلوار خیلی بلند باشد بلکه بهتر است شلوار تا بالا یا نهایت روی مچ پا قرار بگیرد تا فضا برای نمایش کفش کالج وجود داشته باشد. برای اینکه بخواهید در مراسم های  رسمی با کفش کالج حضور پیدا کنید بهتر است آن را با چنین شلواری ست کنید.

3.شلوار مام استایل

ست کردن کالج با شلوار مام استایل در صورتیکه خیلی گشاد نباشد انتخاب خوبی خواهد بود. برای بلندتردیده شدن پاها بهتراست از کفش‌های کالج نوک تیز استفاده نمایید.

ست کردن کفش کالج با شلوار مام استایل

4.شلوار جین راسته

میتوان گفت شلوارهای جین راسته از محبوب ترین مدل شلوار جین هستند بیش از سایر مدل‌های جین مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل اینکه جین‌های راسته جذب بدن نیستند ،همین موجب می‌شود خیلی‌ها احساس راحتی بیشتری حین پوشیدنشان داشته باشند. در عین حال قد این مدل شلوارها اغلب کوتاه و بالای مچ پا است که بخوبی باعث دیده شدن کفش می شود. بنابراین برای ست کردن کفش کالج با شلوارجین راسته  حتما به قد شلوارخود دقت داشته باشید .

شلوار جین راسته با کالج

 

5.دامن یا پیراهن کوتاه

دامن‌های کوتاه یکی از انواع مدل دامن هستند که قد آن‌ها بالای زانو قرار می‌گیرد. پوشش این مدل دامن‌ها با کفش کالج یک استایل بسیار شیک و جذاب را فراهم میکند . مخصوصا اگر قد شما نسبتا کوتاه باشد ، پاهایتان بیشتر دیده شده و این باعث می شود قد بلندتر به نظر برسید.

دامن کوتاه با کالج

کفش کالج را با این اقلام نپوشید:

همانطور که دیدید ست کردن کفش کالج با شلوار های مختلف و دامن‌ها بسیار زیبا و جذاب می‌شود، اما توصیه می‌شود برخی مدل‌های شلوار یا دامن را هیچوقت با کفش کالج نپوشید.

1.شلوار جین دمپا گشاد

این نوع شلوار از بالا گشاد یا بوت کات می شوند و قد بلندی دارند و زیباییشان را مدیون این بلند بودنشان هستند ، این مدل شلوار اصلا با کفش‌های کالج زیبا دیده نمیشوند چرا که ست کردن کفش کالج با شلوار های دمپا گشاد باعث می‌شود کفش اصلا دیده نشود. بهتر است این شلوارها را با کفش‌های پاشنه بلند ست کنید.

2.دامن یا پیراهن میدی (قد متوسط)

دامن‌هایی که نه بلند هستند نه کوتاه و قد پایتان را در نقطه وسط قطع می‌کنند مناسب پوشیدن با کفش کالج نیستند. ست کردن این مدل دامن با کفش کالج موجب می‌شود قد شما کوتاهتر دیده شود. کفش‌ اسپرت یا کتونی را می‌توان در چنین مواقعی جایگزین کفش‌های کالج کرد.

3.دامن یا پیراهن ماکسی

دامن‌های بلند از آن جهت که اندام شما را کامل م پوشاند و هیچ قسمتی از پایتان دیده نمی‌شود مناسب پوشیدن با کفش کالج نیستند. ست کردن کفش کالج با دامن بلند با هم موجب شلخته و نامرتب به نظر رسیدن شما می شود . اگر تصمیم دارید کفش تخت بپوشید، کفش اسپرت، ونس و کفش ورزشی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 

 

کیف ، کیف پرنسس ، کیف زنانه، خرید کیف زنانه

راهنمای خرید کیف

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *