طرز گرفتن کیف زنانه

طرز گرفتن کیف زنانه

اغلب بانوان و دختران وقت زیادی را صرف انتخاب و خرید مدل کیف زنانه و کیف دخترانه می کنند، ولی به طرز گرفتن کیف زنانه چندان توجهی ندارند . یعضی از بانوان و دختران دوست دارند گاهی کیف را به دست بگیرند، گاهی روی آرنج بیندازند و یا آن را روی شانه خود حمل کنند ، درواقع طرز گرفتن کیف در دست یک تصمیم تصادفی نیست!

طرز گرفتن کیف زنانه + شخصیت شناسی

طرز گرفتن کیف زنانه طبق گفته کارشناسان زبان بدن، در مورد شخصیت درونی بانوان و دختران جوان چیزهای زیادی بگوید. به عبارتی، کیف یک نوع شناسه جنسیتی است؛ راهی برای نشان دادن حالت، سلیقه، خلاقیت و شخصیت بانوان و دختران جوان است. به هر روی، ما در این مقاله نخست طرز گرفتن کیف زنانه به درستی را بیان کرده و سپس درباره زبان بدن توضیحات تکمیلی را اضافه می‌کنیم؛ با کیف پرنسس همراه باشید.

برای اینکه بدانیم کیف خود را چطور در دست بگیریم باید موارد زیر را رعایت کنیم.

طرز گرفتن کیف زنانه

  • انداختن کیف زنانه روی شانه و نزدیک به بدن

طرز گرفتن کیف زنانه اغلب برای کیف‌های بزرگ با دسته بلند، روی شانه و پر کردن زیر بغل بهترین شیوه انداختن این مدل کیف است. این طرز انداختن کیف زنانه، شما را خانمی با اعتماد به نفس  و قوی نشان می‌دهد. به عنوان کسی که کارها را به خوبی انجام می‌دهد و قابل اعتماد است.

این سبک کیف و طرز گرفتنش، به این معنا است که احساس خواهید کرد که در ذهن عموم مردم فردی هوشمند هستید. اما  اگر کیف را محکم به زیر بغل بگیرید، ممکن است چیز دیگری را تداعی کند! و آن اینست که شما از دزدیده شدن کیف هراس داشته و اعتماد به نفس کمی دارید.

طرز گرفتن کیف زنانه روی شانه به صورت آویزان

  • طرز گرفتن کیف زنانه روی شانه به صورت آویزان

برای کیف‌های کوچک و مدل مجلسی که بَند بلندی دارند ، انداختن بَند روی دوش و آزاد بودن کیف در یک طرف بدن (همان سمت شانه)، بهترین نوع طرز گرفتن کیف زنانه است.

این طرز گرفتن کیف زنانه نشان از این دارد شما خانمی پرجنب و جوش هستید که دوست دارید زندگی را همان‌طور که در زمان حال جریان دارد زندگی کنید. مردم شما را با اعتماد به نفس، آزاد و در عین حال خودرای می‌شناسند. همچنین این مدل کیف اغلب بانوان را سرزنده و شاد نشان می‌دهد. اما یک نکته ضروری وجود دارد که  بَند این مدل کیف را به شکل مورب یا ضربدری روی دوش خود نیاندازید.

طرز گرفتن کیف زنانه با ساق دست

  • گرفتن کیف با ساق دست (فاصله آرنج یا مچ)

یکی از راه های طرز گرفتن کیف زنانه برای کیف‌هایی که دسته های کوتاه دارند ، قرار دادن آن روی ساق دست است. این رویکرد نشان از شکوفایی اعتبار و اقتدار زنان دارد. شما وضعیت و موقعیت را در اولویت قرار داده و می‌توانید نشان دهید که کیف لوکسی حمل می‌کنید.

افراد مشهور و بلاگرها به وفور از این مدل کیف‌ها استفاده می‌کنند، زیرا نحوه گرفتن این کیف به صورتی است که بانوان را موقر و متین نشان می‌دهد. زمانیکه شما کیف را در دست می‌گیرد، انگار که یک نشان افتخار یا یک جایزه در دست دارید و به همین دلیل احساس برتری خواهید کرد. حتماً از این مدل کیف ها در مجالس و مهمانی‌ها استفاده کنید.

طرز گرفتن کیف زنانه

  • گرفتن کیف با کف دست

طرز گرفتن کیف زنانه برای کیف‌های کوچک بهتر است آنها را با کف دست بگیرید، چون راه دیگری ندارید، زیرا این کیف‌ها نه بَند دارند و نه دسته! وقتی این مدل کیف خود را در دست می‌گیرید، مردم شما را خانمی سازمان یافته و کارآمد می‌دانند. همچنین، ویژگی‌های بلندپروازانه شما را نشان می‌دهد، به طوری که همه روی شما حساب ویژه ای باز می‌کنند.

بانوان در مجالس تمایل دارند کیف خود را به این روش حمل کنند، زیرا می‌خواهند تمرکز بیشتر بر روی لباس‌شان باشد تا اکسسوری‌ها! در این استایل، هدف فقط تکمیل کردن دیگر لباس‌ها و افزایش جذابیت‌های ظاهری است. اگر به مهمانی یا مراسم رسمی دعوت شدید، یهترین گزینه انتخاب این مدل کیف برای نشان دادن شخصیت قدرتمند خود است.

طرز گرفتن کیف زنانه

  • طرز گرفتن کیف با هر دو دست در جلوی بدن 

بانوانی که طرز گرفتن کیف زنانه را با این مدل کیف در دست می‌گیرند، افرادی خجالتی و نیاز به حمایت به نظر می رسند . بانوانی که در موقعیت‌های اجتماعی اضطراب دارند، اغلب یک کیف کوچک را به این شکل در دست می‌گیرند. زنان جوان این کار را در موقعیت‌های عمومی انجام می‌دهند که افراد را نمی‌شناسند، یا در شرایط استرس‌زا قرار دارند.

این مدل گرفتن کیف از نشانه‌هایی است که اضطراب اجتماعی زنان را نشان می‌دهند. اگر می‌خواهید خجالتی نشان داده نشوید این مدل کیف را مانند مورد قبل با یک دست بگیرید. همچنین برای موقعیت‌های رسمی و مهمانی‌ها، این مدل کیف انتخاب مناسبی است.

طرز گرفتن کیف زنانه

  • طرز گرفتن کیف زنانه به صورت مورب

به طور کلی بهتر است کیف‌های بَندداری که حالت رسمی ندارند و بیشتر اسپرت هستند، بطورمثال کیف دانشگاهی را به صورت مورب روی دوش بیندازید. این کار برای این است که آزادی حرکت بیشتری داشته باشید و در عین حال بتوانید از کیف خود نیز مراقبت کنید. این طرز گرفتن کیف زنانه راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد، بدون آنکه احساس سختی و خستگی کنید.

درواقع، عملکرد این کیف در مقایسه با ظاهر آن از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین بانوانی که زیاد پیاده‌روی می‌کنند، به خوبی می‌توانند از این مدل انداختن کیف نهایت راحتی را تجربه کنند. این کیف اغلب برای استفاده روزانه و فعالیت‌های مداوم کاربرد دارد .

طرز گرفتن کیف زنانه

  • انداختن کیف به صورت مورب در پشت

اگر کیف خود را به صورت مورب بر روی دوش می‌اندازید، به طوریکه  کیف در پشت بدن شما قرار می‌گیرد، این طرز گرفتن کیف زنانه شخصیت را خونسرد و آرام نشان می دهد و دیگران می‌توانند به شما اعتماد کنند. شما همچنین با یک هدف مشخص در ذهن خود قدم می‌زنید و کیف ، تأکید بر فردیت خودمختار شما دارد.

 

در نتیجه یکی از کارهای ضروری برای  تکمیل کردن ست و پوشش زنانه استفاده از کیف است. از طرف دیگر، کیف باید معنایی در خود داشته باشد و بتواند آن را به صاحبش منتقل کند. کیف زنانه هر چه قدر هم باکیفیت و لوکس باشد، اگر بانویی آن را به درستی در دست نگیرد و یا به درستی بر روی دوش خود نیندازد، باعث استایلی نامرتب و شلخته در نظر دیگران می شود .

همیشه به یاد داشته باشید که هر جزء از استایل شما مورد توجه دیگران قرار می‌گیرد؛ افراد به مدل مو، گوشواره، رنگ پوست و حتی اندازه ناخن دست‌تان توجه می‌کنند، پس ضروری است به هر بخش از استایل خود دقت کنید، زیرا آنها منعکس‌کننده شخصیت شما هستند و طرز گرفتن کیف زنانه از این قانون مستثنی نیست .

 

کیف ، کیف پرنسس ، کیف زنانه، خرید کیف زنانه

راهنمای خرید کیف

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *