کفش قهوه ای زنانه

کفش قهوه ای زنانه را به چه رنگ هایی ست کنیم ؟

کفش قهوه ای زنانه را با چه رنگ هایی ست کنیم ؟

یکی از مشکلات رایج در پوشیدن کفش قهوه ای زنانه این است که  آن را با چه رنگ هایی ست کنیم ؟ کفش قهوه ای یکی از رایج ترین مدل رنگ ها، شمرده میشود . کفش قهوه ای با داشتن طبیعت گرم و دلنشین به جلوه و نمایش شخصیتی متفاوت از زنان کمک می‌کند.

درواقع، بانوان می‌توانند جهت ایجاد استایلی شیک و جذاب از طیف های گسترده‌ای از رنگ‌ قهوه ای به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. کاکائویی ، شکلاتی تیره، ، قهوه ای روشن، برنزی  ، عسلی و رنگ های دیگر، بانوان را متوجه این موضوع می‌کند که داشتن یک جفت کفش قهوه ای  باعث ایجاد تنوع زیادی در لباس ایشان می شود؛ با کیف و کفش پرنسس همراه باشید.

آنچه در ادامه خواهید خواند:

 

  1.  ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی به رنگ‌های خنثی (Neutral-toned)
  2.  ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی  به رنگ مشکی
  3. ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های آبی و صورتی رنگ
  4.  ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های آبی و صورتی رنگ
  5. اهمیت خریدن کفش قهوه ای زنانه

ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی به رنگ‌های خاکی (Earth-Toned)

1- ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی به رنگ‌های خاکی (Earth-Toned)

به رنگ‌های سبز جنگلی ، برنز ، شرابی یا نارنجی مایل به قرمز، بژ، نارنجی سوخته و به طور کلی همه رنگ‌های پاییزی فکر کنید و تصویری از تُن‌های رنگی خاکی ( به طور کلی رنگ‌های طبیعی که از خاک و گیاه به دست می‌آیند) را در نظر بگیرید. برای مثال تمام این رنگ ها با پوست درختچه‌ها که قهوه ای هستند به طرز شگفت‌انگیزی سِت است.

اما برای اینکه در مسیر درست حرکت کنید، باید به دنبال این باشید که بتوانید لباس مناسب را نیز انتخاب کنید. برای مثال، دامن سبز تیره با کفش‌های قهوه ای روشن نسبت به کفش‌های قهوه ای تیره بهتر ست می‌شود.

برای جذاب بودن همیشه سعی کنید لباستان با کفشتان از نظر روشنی یا تیره بودن در تضاد باشند، برای مثال، اگر مانتوی شما به رنگ آجری است، کفش را قهوه ای تیره انتخاب کنید. همه رنگ‌های خاکی  نشانی از طبیعت هستند و جلوه‌هایی از سادگی و زیبایی را به نمایش می‌گذارند.

ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی به رنگ‌های خنثی (Neutral-toned)

2-ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی به رنگ‌های خنثی (Neutral-toned)

همه تناژ رنگ کفش های قهوه ای با رنگ های سفید، خاکستری، مشکی، کرم، عاج فیلی، برنزه و دیگر رنگ‌های خنثی به خوبی قابل ست شدن هستند. اما بعضی از رنگ‌ها راحت‌تر از بقیه رنگ ها با قهوه ای ست می‌شوند. مثلاً کفش پاشنه بلند مدل پمپ با دامن خاکستری فوق‌العاده جذاب می شود .

این ترکیب رنگ نیاز به جزئیات بیشتری جهت ایجاد تعادل رنگی دارد، بنابراین اگر دامن شما به رنگ خاکستری تیره است، کفش‌های قهوه ای تیره را انتخاب کنید و بالعکس. همچنین دیگر رنگ‌های خثنی را با سایر لوازم جانبی و لباس های دیگر مانند کیف  دستی زنانه خود ست کنید. اما یک جفت کفش به رنگ برنز می‌تواند با هر رنگ خاکستری تیره نیز به راحتی ست شود.

بعضی از رنگ های خنثی با کفش قهوه ای بسیار آسان ست می‌شود. رنگ‌های سفید خامه‌ای، عاج فیلی، برنز و رنگ خاکستری مایل به قهوه ای با کفش و نیم بوت زنانه قهوه ای به زیبایی ترکیب می‌شوند.

همچنین اغلب مدل های مختلف کفش قهوه ای با رنگ‌هایی که در بالا اشاره کردیم، نسبت به مشکی، بیشتر قابل ست شدن هستند. این ترکیب رنگی، غنا و گرمای بسیاری به استایل شما می‌بخشند. مانتو و لباس‌های کرمی وعاج فیلی، بسیار پرزرق و برق را میتوان با کفش‌های قهوه ای تیره تر پوشید.

ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی  به رنگ مشکی

 3-ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌هایی  به رنگ مشکی

مشکی یک رنگ خنثی است، اما در طبقه بندی رنگی مخصوص به خود قرار دارد، زیرا پایه اصلی اکثر لباس‌ها مشکی است. برای ست کردن رنگ مشکی و قهوه ای، اختلاف نظرهای زیادی در صنعت مد وجود دارد . به نظر می‌رسد افراد کمی از ترکیب این دو رنگ استفاده می‌کنند و این موضوع را می‌توان ناشی از دنیای مردان دانست! و به جایی بر میگردد که به پسر بچه‌ها از سنین پایین گفته می‌شد بین کفش مشکی یا قهوه ای تنها می‌توانند یکی را انتخاب کنند.

زمانیکه که مردان کت و شلوار مشکی به تن می‌کنند، برای رسیدن به یک استایل فوق‌العاده شیک و جذاب از کفش و کمربند مشکی نیز استفاده میکنند. اما خانم‌ها از این قاعده تبعیت نمی‌کنند. بنابراین، ترکیب دو رنگ مشکی و قهوه ای می‌تواند بسیار پویا و جذاب باشد.

با چند نمونه لباس پوشیدن میتوانید کفش قهوه ای زنانه را با لباس‌های مشکی ست کنید. اولین نمونه، پوشیدن لباس‌هایی است که ترکیب هر دو رنگ را در خود دارند؛ راه دیگر می‌تواند توزیع هر دو رنگ در کل استایل است!

به عنوان مثال، سعی کنید کفش یا نیم بوت قهوه ای تیره را با مانتو و دامن مشکی ، به همراه پیراهن ، شومیز، و کیف رنگ شتری رنگ ترکیب کنید. برای اینکه بتوانید ظاهر خود را جذاب‌تر کنید، جواهراتی را انتخاب کنید که با هر دو رنگ ست باشند، مثلاً جواهرات مسی می‌توانند بهترین گزینه برای انتخاب باشند. همچنین می‌توان از شال و روسری با ترکیب رنگی قهوه ای و مشکی استفاده کرد.

ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های آبی و صورتی رنگ

4-ست کردن کفش قهوه ای زنانه با لباس‌های آبی و صورتی رنگ

بیشتر طیف‌های رنگی آبی با کفش‌های زنانه قهوه ای به طرز شگفت انگیزی ست می شوند. به خصوص رنگ فیروزه‌ای با شکلاتی بسیار زیبا و جذاب می شود . پوشیدن شلوار جین یکی از رایج‌ترین رنگ‌های آبی است که می توان به آن اشاره کرد . تمام تُن‌های رنگی شلوار جین از آبی روشن گرفته تا سرمه ای، با کفش و نیم بوت قهوه ای تیره، برنزی یا عسلی خالق ستی بسیار جذاب و شیک است.

یکی دیگر از ترکیب رنگ های غیرمعمول، ترکیب رنگ شکلاتی با صورتی است. هر دو این رنگ‌ها در خود کمی قرمزی دارند، از این روی می‌توانند با یکدیگر ترکیب شده و استایل متفاوتی ایجاد کنند. برای این منظور می‌توانید مانتو یا شال خود را به رنگ صورتی چرک انتخاب کنید، و آن را با کفش قهوه ایِ شکلاتی ست کنید.

 

5-اهمیت خرید کفش قهوه ای برای خانم ها

بانوان گرامی هیچ وقت به رنگ‌های خاص پایبند نباشید! سعی کنید همه رنگ‌ها را دوست داشته باشید. داشتن چنین طرز تفکری به شما کمک می‌کند تا بتوانید انواع و اقسام رنگ‌ها را انتخاب کرده و آنها را در تک تک اجزای استایل خود به کار بگیرید.

درست است که دختران جوان به کمتر از رنگ قهوه ای استفاده میکنند ، زیرا احساس می‌کنند نمی‌توانند ترکیب رنگی مناسبی را به برای ست کردن با قهوه ای پیدا کنند. اما کیف پرنسس در همین مقاله به شما چندین روش برای ترکیب رنگ کفش زنانه قهوه ای با رنگ‌های مختلف لباس را شرح داد. حال خودتان نیز می‌توانید دست به کار شده و در خلق ترکیبات رنگی مختلف تلاش کنید.

کاربران محترم می توانند تمامی سوالات خود درمورد موضوع با کفش قهوه ای زنانه چی بپوشیم؟ را در زیر همین مقاله درج نمایند؟

 

 

 

کیف ، کیف پرنسس ، کیف زنانه، خرید کیف زنانه

راهنمای خرید کیف

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *